Nejnovější recenze ze sekce Nabíječky pro elektromobily

Chytry pomocnik

• Kvalitni provedeni

Ruzne funkce jsou +

Vše funguje, spokojenost moje i nabíjeného auta :-)

SECTRON LITE přenosná nabíječka pro elektromobil

SECTRON LITE přenosná nabíječka pro elektromobil

Ověřený zákazník Eshop.Sectron.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2024

Zakoupeno v Eshop.Sectron.cz

dobré, spolehlivé, jednoduchá obsluha

Zajímavá zkušenost s prodejcem Kia. Koupili jsme Sportage Plug-in Hybrid, kde byla pouze jednofázová nabíječka, a prodejce mi nedokázal ani prodat ani poskytnout jednofázovou nabíječku. Trochu stačilo pátrat a našel jsem EV nabíječku 32A 7kW, přesně pro mé účely. Doma mi sice nepustí 32A, protože máme 25A hlavní pojistku, ale beru si ji do práce a tam jede naplno. Doma jde maximálně na 5,4 kW, což je skoro třikrát více než přibalená nabíječka od Kia.
-Pěkný design
-moderní zpracování
-funguje dokonale

• Evropská nabíječka
  • pravděpodobně kompatibilní se vším, co je aktuálně na trhu
  • Nabíjení přináší radost, stačí jen připojit
  • Cena je 40 Kč za 100 km při použití této nabíječky
  • Je chráněna IP65 proti vodě, prachu a slunci
  • I když venku prší, je v pořádku

značka a rychlost

Koupili jsme manželce Nissan Leaf 24kWh. Vyzkoušeli jsme i Peugeot Ion. Na displeji jsou zobrazeny údaje o nabíjení. Tlačítko pro změnu výkonu i pro nouzové zastavení je k dispozici. Cena je nízká.

Velmi výhodná cena. Nabíječka má pouze 3 metry, což se mi zdá ideální. Nemusím ji přenášet. Má své místo na stěně, kde šla lehce připevnit. Displej OLED ukazuje různé funkce, což ani auto nezobrazuje. Velké plus

Nabíječka se připojí do zásuvky. Rozsvítí se zelená kontrolka. Teď si můžete vybrat nabíjecí výkon dotykovým tlačítkem. Potom se připojí do auta. Zelená kontrolka začne pulzovat, auto se nabíjí. Když je nabité, kontrolka svítí. Na nabíječce je možné nabíjení nouzově vypnout podržením tlačítka 3 sekundy. Skvělé funkce!

• .

Potřeboval jsem urgentně 11kW nabíječku pro Volvo EX30, tak jsem zavolal do obchodu a měli ji skladem. Ihned ji také odeslali, a tak jsem ji měl druhý den. Ústretovost hodnotím nadstandardně. Nabíječka vypadá moderně a funguje tak, jak člověk očekává. Návod k obsluze v češtině ke stažení je také výhodou.

• Jsem nadmíru spokojen
  • Funguje bezvadně

Vše ok

kvalitní provedení

• Výkonné až 11 kW nabíjení
  • za tak nízkou cenu, že není třeba řešit žádné dotace
  • cestovní taška s úchytkou zdarma
  • k tomu i hadřík na čištění
  • Na těle nabíječky je velký displej
  • stačí připojit do 5-kolíkové zásuvky 16A a ihned funguje
  • žádná složitá nastavení
  • Naprosto skvělé řešení pro nabíjení doma i na cestách
  • žádne

Jsem velmi spokojen s tímto 11 kW wallboxem do 380V. Měl jsem možnost vyzkoušet nabíječky od Sectronu i Inchanetu u známého, ale obě mi přijdou zastaralé a velmi drahé. Nabíjení je velmi levné, asi 20 Kč na 100 km. Dobře funguje i načasování a změna výkonu. Jedním tlačítkem lze přepínat odložený start například na 2 h, 4 h, 6 h atd. LCD displej zobrazuje všechny potřebné informace. Nerozumím, k čemu je ta hadříčka v balení, snad jen k čištění displeje?

Kvalitní

EVPartner Nabíječka pro elektromobily Typ 1 do 230V zásuvky 3,6 kW 5 m

EVPartner Nabíječka pro elektromobily Typ 1 do 230V zásuvky 3,6 kW 5 m

Ověřený zákazník EVPartner.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2024

Zakoupeno v EVPartner.cz

• Dobře funguje s Nissanem Leaf a nabíjí i v jednofázovém režimu na jakémkoliv místě s 220V zásuvkou.
  • Délka kabelu.
  • Nastavitelný výkon.
  • nevim asi nic

Dobrý den, tato nabíječka funguje jako běžná nabíječka do auta, jen má navíc displej a nastavení výkonu. Má pěkný design. Délka 3m kabelu nemusí vyhovovat každému. Konektor i provedení jsou poměrně kvalitní.

Délka kabelu je v této ceně dostatečná. Nabízí mnoho funkcí, včetně klasické vidlicové zásuvky na 220V. Rychlé dodání do ZBOX zásilkovny do 2 dnů za 69 kč.

• Pokud máte nabíjecí port vpředu nebo zásuvku někde blízko, délka 3 metry je skvělá. Pro častější přenášení bych zvolil delší kabel, 5 nebo 10 metrů. Cena je fantastická, nemám co vytknout
  • .

OK

Materiál kabelu zvládá i hrubší zacházení, drsná venkovní dlažba mu nevadí. Displej je přiměřeně velký tak, aby zobrazil všechna data. 5 metrů je must-have.

Zobrazuji 1 - 20 ze 40 recenzí [ 1 ] 2